דוח שנתי למס הכנסה

המועד להגשת הדו”ח השנתי מתקרב? אל תמתינו לרגע האחרון ותדאגו שדוח שנתי למס הכנסה יהיה מוכן בזמן! משרדי מס הכנסה ברחבי הארץ, ביום האחרון להגשת הדו”ח השנתי, מלאים עד אפס מקום. ההגשות המתבצעות ברגע האחרון עלולות לכלול טעויות קריטיות לבעל העסק. הכנת הדו”ח צריכה להתבצע בצורה מקצועית על מנת למנוע מקדמות גבוהות מדי לבעל העסק בשנת המס הבאה. הכנת דו”ח שנתי על ידי רואה חשבון מיומן ומנוסה, תאפשר לכם להגיש את הדו”ח בצורה מקצועית ולקבל צפי לגבי החזרי מס או מענק עבודה במידה ואתם עומדים בקריטריונים שנקבעו ברשויות המס. 
 

הגשת דוח שנתי מס הכנסה

 
איך מגישים דוח שנתי מס הכנסה? הגשת הדו”ח מתבצעת כאמור במשרדי מס הכנסה בסניף בו אתם רשומים. אם אתם לא יודעים לאיזה סניף רשות המיסים אתם שייכים, אתם יכולים לבקש מרואה החשבון שיבדוק זאת עבורכם. חשוב לדעת שגם אם עברתם דירה בשנה האחרונה, אין זה אומר שהתיק שלכם הועבר אוטומטית לסניף אחר ולכן מומלץ לבדוק זאת מול רואה חשבון לפני ההגשה. הגשת הדו”ח השנתי מתבצעת לאחר מילוי כל הטופס באופן ידני או מקוון (בהתאם לדרך ההגשה הנדרשת מכם) יחד עם נספחים נוספים על הכנסות והוצאות בהתאם לעסק שלכם. אם אתם לא יודעים אילו נספחים יש לצרף לדו”ח השנתי שלכם, רואה החשבון יעשה זאת עבורכם ויבצע את ההגשה המקוונת והפיזית למשרדי מס הכנסה. 
 

דוחות כספיים שנתיים 

 
בעלי חברה נדרשים להגיש דוחות כספיים שנתיים על-פי תקנות רשות המיסים. הנספחים לדוחות הכספיים של החברה מתייחסים לתחום העיסוק, לרווחי הון וניירות ערך ולדיווחים במקרים מיוחדים. משרד רואי חשבון מקצועי מבצע את הכנת והגשת הדו”חות הן לבתי עסק והן לחברות על-פי התקנות והנהלים הנדרשים.
 

הכנת דוחות שנתיים לעסקים 

 
אם אין לכם רואה חשבון להכנת דוחות שנתיים או שאתם מעוניינים לעבור לרואה חשבון מיומן יותר, אתם מוזמנים לפנות למשרד רואי חשבון גלפמן ושות’! משרד רואי חשבון גלפמן ושות’ אחראי על הכנה והגשה של דוח שנתי למס הכנסה למאות חברות ובתי עסק ברחבי הארץ. עם צוות רואי חשבון מיומן ומנוסה, משרד רואי חשבון גלפמן ושות’ מציע לכם שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר.
 

משרד רו”ח גלפמן ושות’ מציע – הכנת דוח שנתי למס הכנסה

 
צוות משרד רואי חשבון גלפמן ושות’ מזמין אתכם להתקשר כבר עכשיו לנציגי המשרד ולהצטרף למאות הלקוחות המרוצים של המשרד, המקבלים שירות להגשת הדו”חות הכספיים לרשויות המס!  
דילוג לתוכן