פתיחת חברה

אם אתם מתכננים להקים חברה, שותפות, עוסק פטור או עוסק מורשה, כדאי שתכירו את ההבדלים ביניהם על מנת שתקבלו החלטה מושכלת בבחירת ההתאגדות שלכם מבחינה עסקית. הגוף בישראל בעל הסמכות והאחריות על רישום חברות חדשות הוא רשם החברות. בשלב הראשון להקמת החברה, נדרש לבצע את הרישום של החברה החדשה שלכם ברשם החברות. בשלב השני אתם נדרשים לפתוח חשבון בנק עסקי באמצעות מסמכים אשר הבנק דורש לצורך פתיחת החברה. בשלב השלישי אתם נדרשים לפתוח תיק בסניף מס הכנסה אליו אתם מסונפים, לפתוח תיק במשרדי מע”מ ולפתוח תיק חברה במוסד לביטוח לאומי. 
 

פתיחת חברה בע”מ בהליך מהיר

 
בכדי שתוכלו לבצע את כל תהליך פתיחת חברה בע”מ בצורה מהירה ויעילה, מומלץ לעשות זאת עם משרד רואי חשבון מקצועי המתמחה בתחום פתיחת חברה. חברה בע”מ מחוייבת על-פי חוק להעסיק רואה חשבון, ולכן כדאי לפנות לרואה חשבון מקצועי כבר עם פתיחת החברה ברשם החברות ולקבל ממנו את השירותים הנחוצים לחברה בהתנהלות מול רשויות המס והמוסד לביטוח לאומי. 
 

פתיחת עוסק מורשה – איך זה מתבצע?

 
פתיחת עוסק מורשה יכולה להתבצע מ-2 סיבות עיקריות: עוסק פטור אשר הכנסותיו עברו את רף ההכנסות על-פי תקנות מס הכנסה (עד 100,491 ש”ח בשנה. מעודכן לשנת 2020), או בעל עסק המחוייב בפתיחת עוסק מורשה מעצם סוג העיסוק שלו כגון אדריכל, טכנאי שיניים, מנהל חשבונות ושמאי. בדומה לפתיחת חברה בע”מ גם כאן יש צורך בפתיחת תיקים במס הכנסה, מע”מ וביטוח לאומי ומומלץ לבצע זאת בליווי מקצועי של משרד רואי חשבון. 
 

פתיחת עוסק פטור או עוסק מורשה – מה כדאי?

 
אם אתם פותחים עסק חדש ואתם מתלבטים בין פתיחת עוסק פטור לבין עוסק מורשה או חברה, אתם יכולים לפנות כבר עכשיו למשרד גלפמן, רואי חשבון ולקבל ייעוץ וליווי מקצועיים לכל התאגדות עסקית המתאימה לכם. צוות משרד גלפמן, רואי חשבון יסייע לכם בהתנהלות מול רשם החברות ומול רשויות המס וביטוח לאומי ויספק לכם את כל השירותים השוטפים הנדרשים לעסק או חברה. 
 

פתיחת חברה או עסק עצמאי דרך משרד גלפמן, רואי חשבון

 
ליצירת קשר עם צוות משרד גלפמן, רואי חשבון, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר ותקבלו מענה מהיר ומקצועי! 
דילוג לתוכן