ייעוץ כלכלי

אם התעכבתם על מאמר זה, אני יכול לנחש די בביטחה שאתם או בעלי חברה חדשה ואתם מתחילים לגשש את דרכיכם במשעולים הבכלל לא פשוטים של הכלכלה הישראלית או שאתם חושבים על לפתוח חברה ומחפשים לכם מעין מורה דרך במישור הייעוצי. ייעוץ כלכלי. אולי בכלל אתם כבר מבלים הרבה זמן בעולם הכלכלי ומחפשים לעלות מדרגה וצריכים ליווי לצורך כך. 

כך או כך דבר ראשון אני רוצה לאחל לכולכם ולכולכן הצלחה ואני חושב שהחיפוש שלכם הוא צעד בכיוון הנכון. ייעוץ כלכלי לעסקים הוא כמו ייעוץ רפואי לחולים או יותר נכון ייעוץ רפואי על רפואה מונעת על מנת לא לחלות בעתיד. ייעוץ כלכלי פיננסי או ייעוץ כלכלי ופיננסי הוא כמו ייעוץ משפטי עבור אנשים שעומדים מול הליך משפטי מורכב ומנסים להימנע מליפול לבורות שהצד השני כורה להם. במקרה הזה של ייעוץ כלכלי הצד השני הוא המדינה ובאופן יותר מפורט, רשות המיסים. 

הרי על מה מדובר כאן, מדובר על שני גופים, אחד ענק ומבוסס כלכלית וקוראים לו “מדינת ישראל” ואחד קטן שנלחם על חייו הכלכליים ולעיתים נאבק על לגמור את החודש וקוראים לו “אתם”. המדינה משתמש בנשק שנקרא רשות המיסים ואתם בעצם מתגוננים מפניו ומנסים בשארית כוחותיכם לא להיפגע עד כמה שניתן. עבור זה אתם צריכים הגנה טובה. אתם נלחמים הרי על אותה פיסת אדמה. ההנחה היא שרשות המיסים תנצח אך גם אתם יכולים לנצח על ידי כך שתישארו בחיים ותגנו בקנאות על אדמתכם האישית שהיא העסק או החברה שלכם.

ההגנה היא כאמור אותו ייעוץ כלכלי. רשות המיסים יורה עליכם מיסים ואתם צריכים להתגונן על פי מה שהחוק מאפשר לכם. את זה כמובן לא תצליחו לעשות לבד כמו שלא תצליחו לרפא את עצמיכם לבד אם תחלו. הכירו את משרד גלפמן, רואי חשבון. הם יהיו המגן שלכם וגם הנשק הייעוצי שלכם מול המדינה. אצל משרד גלפמן, רואי חשבון תקבלו את אותו ייעוץ כלכלי מעולה. ייעוץ כלכי ופיננסי, ייעוץ כלכלי לעסקים כמו שלכם. בקיצור, ייעוץ כלכלי פיננסי מהטובים שיש. צרו קשר עם גלפמן, רואי חשבון. הדו”ח כבר מחכה בפינה. קיבעו פגישת הכרות וצאו יחד למלחמה על העסק שלכם. בהצלחה. 
דילוג לתוכן