חישובי שכר

בשנים האחרונות ניתן לראות שינוי תפיסה משמעותי בהתנהלות בתי עסק וחברות. אם בעבר היו מעסיקים חשב שכר, מנהלת חשבונות ואף רואה חשבון במשרה מלאה, היום בתי עסק וחברות ברחבי הארץ, מקבלים את כל השירותים החשובים הללו דרך משרד רואי חשבון. פעולות שוטפות כמו חישובי שכר למשכורות, התאמות בנקים, התנהלות מול רשויות המס והכנת דו”חות מע”מ חודשיים, ניתן לבצע דרך משרד רואי חשבון מקצועי המספק את כל השירותים הללו תחת קורת גג אחת! 
 

חשבונאות וביקורת ועריכת דו”חות כספיים

 
בנוסף לשירותים השוטפים של הטיפול הפיננסי של בית העסק או החברה, משרד רואי חשבון יכול לספק לכם שירות חשבונאות וביקורת, בין אם זה עבור ביקורת של רשויות המס ובין אם זה עבור ניתוח פיננסי של העסק שלכם. בדיקת הדו”חות מתבצעת על-ידי רואה חשבון מוסמך, בכדי לספק לכם חוות דעת מקצועית לגבי המצב הפיננסי של העסק שלכם. 
 

חשבות שכר לחברות ועסקים

 
תפקיד חשב השכר כאמור פועל כיום במשרדי רואי חשבון מקצועיים, כאשר חברות ועסקים יכולים להינות משירות חשבות שכר ללא צורך בגיוס חשב שכר במשרה מלאה. כך למעשה בית העסק או החברה נהנים משירותים מקצועיים של חשב שכר מוסמך ללא הצורך בהחזקה של עובד עם כל העלויות הכרוכות בכך. 
 

משרד הנהלת חשבונות וחשבות שכר מקצועי

 
אם אתם מחפשים שירותי משרד הנהלת חשבונות ושירות לחישובי שכר, הגעתם למקום הנכון! משרד גלפמן, רואי חשבון מספק לכם את כל השירותים הללו דרך אנשי המקצוע המיומנים של המשרד. משרד גלפמן, רואי חשבון הופך להיות חלק מהותי מההתנהלות של העסק שלכם עם ידע וניסיון רב בכדי לסייע בצמיחה של העסק לאורך זמן. שירותי המשרד ניתנים לכם על-ידי צוות רואי חשבון וחשבי שכר מוסמכים בעלי ניסיון רב, המלווים חברות ובתי עסק בניהול הפיננסי שלהם בכל רחבי הארץ. 
 

משרד רואי חשבון גלפמן ושות’ מציע – שירות לחישובי שכר

 
רוצים לקבוע פגישה עם רואה חשבון של משרד גלפמן, רואי חשבון? כנסו עכשיו לדף “צור קשר” באתר ומלאו את הפרטים שלכם בטופס הרישום. צוות משרד גלפמן, רואי חשבון, יחזור אליכם בהקדם בשיחת טלפון על מנת לקבוע פגישה במשרדים בעיר פתח תקווה או במשרדים של בית העסק שלכם. 
 
דילוג לתוכן