הכנת דוחות שנתיים למס הכנסה

ההתנהלות של בית עסק או חברה מול הרשויות השונות דורשת ידע רב ועבודה לא מעטה. פעולות כמו הכנת דוחות שנתיים למס הכנסה והכנת דוחות דו-חודשיים למע”מ, דורשות ידע מעמיק וניסיון. מכיוון שכל בית עסק או חברה מתנהלים אחרת ובעלי הכנסות והוצאות משתנות, כל דו”ח הוא לגופו ובעל השלכות על פעילות החברה או העסק בשנים הבאות. אחד הדברים החשובים בדו”ח השנתי הוא פעולת הקיזוז בין ההכנסות לרווחים. ברגע שאיש מקצוע (רואה חשבון) מבצע זאת בצורה מדוייקת ונכונה, בעלי העסק לא ישלמו מס עודף ואף יתכן ויהיו זכאים להחזרי מס. 
 

הקמה וליווי לחברה מ-א’ עד ת’

 
אם אתם מעוניינים להתאגד כחברה בע”מ, זה הזמן לפנות למשרד רואי חשבון המתמחה בהקמה וליווי לחברה בכל השלבים הנדרשים. הקמת חברה מתחילה עם רישום החברה ברשם החברות ועד לפתיחת תיקים במשרד מס הכנסה, משרדי מע”מ והמוסד לביטוח לאומי. על-פי החוק בישראל חברה מחוייבת לשכור את שירותיו של רואה חשבון. לכן, לאחר כל שלבי הקמת החברה, משרד רואי חשבון ילווה את החברה גם בהתנהלות היום יומית הפיננסית שלה. 
 

שירותי ניהול כספים חיצוני

 
בנוסף לשירותים הבסיסיים של משרד רואי חשבון, משרד רואי חשבון מקצועי יספק לכם גם שירותי ניהול כספים. ברגע שיש לכם איש מקצוע לניהול הכספים חיצוני מהחברה, אתם מרוויחים פעמיים – בפעם הראשונה כאשר אין לכם צורך בלהחזיק עובד קבוע לניהול הכספים, עם כל ההוצאות הכרוכות בכך, ובפעם השנייה כאשר ניהול הכספים היא חיצוני ואובייקטיבי ואינו תלוי בהחלטה כזו או אחרת של מנהלי החברה שלכם. 
 

איזה משרד לשירותי ראיית חשבון מומלץ? 

 
אם אתם מחפשים שירותי ראיית חשבון מקצועיים, משרד גלפמן, רואי חשבון יספק זאת עבורכם! משרד גלפמן, רואי חשבון נחשב לאחד המשרדים המובילים כיום בליווי חברות ובתי עסק בכל ההתנהלות מול רשויות המס. צוות המשרד מציע לכם שירות מקצועי להכנת דוחות שנתיים למס הכנסה ושירותים נוספים כגון חשבות שכר והנהלת חשבונות. 
 

משרד גלפמן, רואי חשבון מציע – הכנת דוחות שנתיים למס הכנסה

 
להצטרפות לשירותי הכנת דוחות למס הכנסה של משרד גלפמן, רואי חשבון ולכל השירותים המקצועיים של המשרד, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר! 
דילוג לתוכן